Складність приготування: всім відомо наскільки складним і довготривалим може бути процес приготування свіжого та смачного фалафеля, а кому невідомо ми розповімо далі та наведемо приклади ергономічності продукту.

Традиційно прийнято за день замочити нут у воді на цілу ніч, для його зм’якшення. Далі, на наступний день його вимити та висушити. Найбільше проблематичним в приготування вважається помел бобових. Виконується зазвичай в блендері або комбайні, до однорідної маси в крупинки 1-2 мм, але треба враховувати, що вони надто тверді, тому ножі в буквальному розумінні приходять в непридатний надалі експлуатаційний стан, а також перегріви двигуна обладнання і т.п.. Потім додають прянощі за бажанням замішують та формують кульки, принципово форма має бути як у звичайних круглих «котлет», але винятком є смаження в фритюрниці.

А якщо охочих скуштувати фалафель буде більше ніж планувалося, хтось попросить добавки, або просто не вийшло щось в приготуванні, а він закінчився, що робити???
– а він як ми знаємо замочується у воді на цілу ніч…

РІШЕННЯ Є! НОВИЙ, ЗРУЧНИЙ ТА КАРДИНАЛЬНО ЕКОНОМІЧНИЙ ПІДХІД!

– Що для цього потрібно? – ми попіклувалися!

1. Беремо суміш фалафеля, стандартне пакування – 1 кг (порошок), яку висипаємо у звичайну каструлю та заливаємо водою на 15 хвилин, співвідношення 1:1,2л. Кінцевий об’єм ви зрозуміли!;
2. Формуємо кульки. Одна кулька – 3 секунди, вага 30-40 грам.
3. Смажимо в фритюрниці. Температура – 160 градусів, час -3,5-4,5 хвилини.
4. КУЛЬКИ ФАЛАФЕЛЬ ГОТОВІ ДО СПОЖИВАННЯ!